Kategorie: Wszystkie | hafty
RSS
czwartek, 19 kwietnia 2012

 

 

 

 Zrobiłam lawendę, którą ozdobiłam doniczkę w kuchni. Jestem średnio z niej zadowolona może i tego nie widać, ale ciągle myliłam kratki cały wzór się pomieszał wszystko szło mi nie tak, dokończyłam ją sama wymyślając co gdzie zrobię. Jestem trochę przerażona przed salem z japoneczkami bo jak tak będę robiła nic mi z tego nie wyjdzie :( może pomoże mi aida z narysowanymi liniami magic. A na przyszłość chyba muszę zaopatrzyć się w pisak zmywalny.

środa, 18 kwietnia 2012

 

Wczoraj wziełam się za lawende, mam pomysł ozdobienią nią moją białą doniczke z kuchni na zioła, mam nadzieję że szybko skończę bo czekam na aidę i muliny do salu japoneczek :)

 

 

trochę kolorowych mulinoraz  trochę wstążeczek, 2 gazetki a allegro, dwa gotowe zestawiki do haftu oraz kanwa plastikowa,

w przyszłości mam zamiar zrobić magnesy :)

poniedziałek, 16 kwietnia 2012

 

http://saljaponki.blogspot.com

 


I jeszcze jeden SAL, mam nadzieję że podołam tym dwóm wyzwaniom, na szczęście bez limitu czasowego.

Super japoneczki są przecudnę, zamówiłam kanwę część muliny i już nie mogę się doczekać.

sobota, 14 kwietnia 2012

Dziś ciężko pracowałam nad dinozaurem dla mojego synka Frania, wyszedł mi całkiem fajnie, nawet jestem zadowoloną no i Franio oczywiście też.

Diplodok jak fachowo się zwie powstał z filcu , muliny i tasiemki, wypchałam go starym miśkiem, bo wata do tego sie nie nadaje watą wypchałam mój igielnik i tak wyszedł, ze wstyd pokazać. Może wiecie gdzie można zakupić takowe specjalne wypełnienie?

22:10, beatagl
Link Dodaj komentarz »

Mysia zaprosiła mnie do swojego wiśniowego Salu, bardzo się cieszę bo to pierwsza zabawa w której biorę udział, z nie cierpliwościa czekam na pierwszy wzorek.

To nasze świąteczne drzewko w tym roku zrobiliśmy z dzieciakami pisanki z cekinów.

21:54, beatagl
Link Dodaj komentarz »
czwartek, 12 kwietnia 2012

Mam na imie Beata założyłam bloga, aby pisać o moich pasjach - uwielbiam piękne wnętrza i ich projektowanie, kocham pieczenie ciast szukam ciągle nowych pomysłów i przepisów, uwielbiam robótki ręczne , próbowałam już decoupage, robiłam broszki, kolczyki i naszyjniki, ozdabiam wszystko co wpadnie mi w ręce, a ostatnio moją pasją stał się haft. Z czasem postaram się wam to wszystko prezentować, ale po woli :). Pozatym kocham działkę - grzebanie w ziemi, w mieście mam mój mały azyl czyli ukochany balkonik i mnóstwo kwiatków.....no i to cała Ja!

21:00, beatagl
Link Dodaj komentarz »